Najnowsze

EGZAMIN DEFENDO WARSZAWA

Egzamin jest ważnym elementem Twojego szkolenia, ponieważ daje Ci odpowiedź na jakim etapie rozwoju obecnie się znajdujesz. Otrzymasz również informację o swoich mocnych stronach, jak i elementach, które wymagają poprawy.

Miejsce: Warszawa, Klub Fighter's Fitness, ul. Radiowa 1a (budynek FK Aplauz)

Data: 23.05.2021 r.

Godzina: start o godz. 10:00

Uczestnicy: członkowie klubów Defendo Polska

Wyposażenie: strój sportowy, ochraniacze krocza, ochraniacze piszczeli, ochraniacze na zęby, rękawice bokserskie

Cena:
Hard Target - level 1  – 80 zł
Combat Tech I - level 2 – 120 zł
Combat Tech II - level 3 – 160 zł

Prowadzący: Istvan Nagy - Szef Wyszkolenia Defendo Polska

Zapisy i dodatkowe informacje: info@defendo.pl 694-422-440

Opis / program wydarzenia:
Egzamin stanowi doskonałą formę podsumowania każdego etapu szkolenia. Każdy adept przystępujący do egzaminu otrzyma precyzyjną informację zwrotną o swoich mocnych i słabych stronach. Ułatwia to usystematyzowanie wiedzy oraz wyznacza cele krótkoterminowe w procesie treningowym. Przystępując do egzaminów na wyższe stopnie wymagane jest zaprezentowania na odpowiednim poziomie umiejętności zawierających zakres od samych podstaw. Pozwala to na systematyczne podnoszenie swoich umiejętności i sprawdzanie się w warunkach egzaminu. W zależności od poziomu i liczby uczestników egzamin w przybliżeniu może trwać:

Level 1 HT – ok. 1-1,5 godz.
Level 2 CT – ok. 2,5- godz.
Level 3 CT – ok. 3,5-4 godz.

Od uczestników egzaminu wymaga się zaprezentowania technik z zachowaniem poprawnej struktury ruchu, pewności w działaniu, odpowiedniej dynamiki wykonania.

Egzamin jest standaryzowany w całej organizacji Saario Academy. Po zdaniu egzaminu uczeń otrzymuje ważny w każdym kraju członkowskim certyfikat podpisany przez twórcę systemu Mistrza Jyrki Saario.

 

<< Powrot do poprzedniej strony