Najnowsze

JAK ZOSTAĆ INSTRUKTOREM DEFNEDO?

Dołączenie do grupy instruktorów organizacji Saario Academy umożliwi Ci rozwój w oparciu o nowoczesny, naukowo opracowany przez Mistrza Jyrki Saario program treningowy. Nauczysz się jak w maksymalnie efektywny sposób nauczać zachowań i umiejętności związanych z bezpieczeństwem osobistym Twoich klientów.

Po zapoznaniu się z Twoim sportowym życiorysem otrzymasz zaproszenie na kurs przygotowawczy mający na celu wyselekcjonować odpowiednich kandydatów na międzynarodowy kurs instruktorski Defendo.

Abyś mógł wziąć udział w kursie instruktorskim na podstawowy poziom Defendo – Hard Target, niezbędna jest pozytywna rekomendacja Szefa Wyszkolenia Defendo w Polsce - Istvana Nagy.

Wymagania jakie musi spełnić każdy kandydat na instruktora Defendo to:

  • wiek: min. 23 lata;
  • min. 3 lata treningu Defendo z licencjonowanym instruktorem Defendo lub min. 5 lat doświadczenia w sportach / sztukach walki;
  • brak przeszłości kryminalnej;
  • ogólnie dobra kondycja fizyczna.

Kurs instruktorski podzielony jest na trzy etapy – każdy trwa 5 dni i kończy się egzaminem, po którym kandydat może otrzymać uprawnienia do nauczania systemu Defendo na danym poziomie: Hard Target, Combat Tech lub STAR. Minimalna przerwa pomiędzy kursami na poszczególne poziomy to 6 miesięcy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grupy instruktorów Saario Academy napisz do nas na info@defendo.pl.

<< Powrot do poprzedniej strony