Treningi

Ciężki trening, maksymalne bezpieczeństwo

System zapewnia osobom trenującym profesjonalne i bezpieczne szkolenia. Zajęcia są zróżnicowane i wpływają na poprawę kondycji fizycznej, dodają pewności siebie, rozwijają umiejętność wczesnego rozpoznawania niebezpieczeństwa i dają wiedzę jak przeżyć w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

Kładziemy duży nacisk na zapewnienie najwyższego poziomu naszych treningów. Oferujemy różnorodne szkolenia i kursy instruktorskie, w zależności od poziomu doświadczenia a także od poziomu przygotowania do roli instruktora.

 

 

Przygoda, wyzwanie, satysfakcja

Szkolenia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra instruktorska, której członkowie na co dzień dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem ze studentami. Treningi prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Jednocześnie stopniowo podnoszona „poprzeczka” tworzy motywującą presję fizyczną i mentalną, aby zajęcia stanowiły dla uczestników coraz większe wyzwanie.

 

Trening fizyczny, mentalny, taktyczny i techniczny

Trening fizyczny: w trakcie szkolenia fizyczne możliwości osób trenujących są wykorzystywane z maksymalną skutecznością, dzięki czemu zapewniamy szybki rozwój siły, szybkości oraz poprawę kondycji.

Trening psychiczny (mentalny): uczy kontroli umysłu. Bez realnej siły psychicznej, jest się zawsze na słabszej pozycji w ewentualnym konflikcie. Należy obserwować swoje reakcje, kształcić je w odpowiednim kierunku i w sytuacji zagrożenia odtworzyć je.

Trening techniczny i taktyczny: nauczy Cię jak korzystać z mentalnej przewagi, pożądanych w sytuacji zagrożenia życia, w jak najbardziej efektywny sposób. Z odpowiednim szkoleniem, przygotowaniem i świadomością sytuacji mamy szanse na przeżycie niebezpiecznych sytuacji, z którymi musimy się zmierzyć.