Najnowsze

SURVIVE KNIFE ATTACK - WARSZAWA

Już 3 grudnia 2016 zapraszamy wszystkich chcących zgłębić problem obrony przed atakiem nożem. Program seminarium będzie ukierunkowany na techniki obrony zwiększające szanse przetrwania ataku ostrym narzędziem. Zostanie dokonana analiza zagrożeń z użyciem noża w Polsce -  uczestnicy zostaną zapoznani ze skalą przestępczości w Polsce z użyciem niebezpiecznych narzędzi, sposobem działania sprawców, typowymi niebezpiecznymi miejscami. Szkolenie zostanie wzbogacone informacjami z zakresu medycyny sądowej w obszarze skutków ataku nożem oraz rodzajem obrażeń i szans przeżycia.

W trakcie ćwiczeń skupimy się wyłącznie na zagrożeniach najczęściej występujących w Polsce. Seminarium zostało przygotowane z myślą o tych osobach, które chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego lub swoich bliskich oraz osób zawodowo zajmujących się zwalczaniem przestępczości. Udział w szkoleniu jest wyjątkową okazją pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności na temat technik i taktyki obrony przed atakiem nożem.

Miejsce: Warszawa, Klub Fighter's Fitness, ul. Radiowa 1a

Data: 03.12.2016

Godzina: 13:30 - 18:30

Uczestnicy: ćwiczący i instruktorzy Defendo, przedstawiciele służb mundurowych, wszyscy zainteresowani nauką skutecznej samoobrony

Wyposażenie: trój sportowy, komplet ochraniaczy, rękawice bokserskie (jeżeli posiadasz)

Cena: 
80 zł - służby mundurowe i ćwiczący posiadający stopień zaawansowania minimum CT 1
100 zł - pozostali uczestnicy

Prowadzący: Istvan Nagy, Tomasz Maczuga

Zapisy i dodatkowe informacje: info@defendo.pl, tel. 694-422-440 (ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność potwierdzonych zgłoszeń)

 

<< Powrot do poprzedniej strony