Najnowsze

WARSZTATY W CSŻW

 

W dniach 7-8 grudnia w Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim odbyły się warsztaty metodyczno-szkoleniowe dla instruktorów służb mundurowych. Udział w szkoleniu wzięli funkcjonariusze Policji, Służby Celnej, Straży Marszałkowskiej oraz Żandarmerii Wojskowej. Główną część tego spotkania poprowadził Istvan Nagy - Szef Wyszkolenia Defendo w Polsce. W wydarzeniu wzięli również udział Łukasz Osiecki, Tomasz Borek, Cezary Papis oraz Tomasz Maczuga.

Tematem szkolenia była "Interwencja wobec osoby uzbrojonej w niebezpieczne narzędzie z perspektywy nauki i doświadczeń". Celem było przedstawienie optymalnych rozwiązań technicznych, taktycznych wywodzących się z systemu Defendo. W trakcie warsztatów poruszony został również wątek metodyki szkolenia funkcjonariuszy służb mundurowych w zakresie odpierania napaści z użyciem niebezpiecznych narzędzi.

Wartościowy program warsztatów oraz bardzo dobra organizacja przedsięwzięcia pozwoliły wszystkim uczestnikom w praktyczny sposób zapoznać się z przygotowanymi rozwiązaniami taktycznymi.

<< Powrot do poprzedniej strony