HARD TARGET - KURS INSTRUKTORSKI - 23-27.01.2017

 

Miejsce: Warszawa

Data: 23-27.01.2017

Godzina: wkrótce podamy godziny

Uczestnicy: zaawansowani adepci Defendo i instruktorzy sportów, sztuk i systemów walki, którzy ukończyli kurs przygotowawczy

Wyposażenie: strój sportowy, rękawice bokserskie, komplet ochraniaczy, notatnik, środki do pisania, coś do picia, ewentualnie posiłek.

Cena: 800€
Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie NW we własnym zakresie. Po zdanym egzaminie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat instruktorski ważny we wszystkich krajach członkowskich organizacji Defendo Alliance, który uprawnia do nauczania Defendo na danym poziomie.

Prowadzący: Jyrki Saario

Zapisy i dodatkowe informacje: info@defendo.pl 694-422-440

Opis / program wydarzenia:
Hard Target to podstawowy poziom nauczania w systemie Defendo. W trakcie intensywnego pięciodniowego kursu uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie metodyki nauczania postaw i poruszania się w walce, zadawania ciosów i kopnięć, technik obrony przed typowymi atakami skierowanymi w górną część ciała, prowadzenia walki w zwarciu, przyjmowania pozycji obronnej w parterze i technik wstawania, technik obron przed duszeniem oburącz z przodu, przedramieniem z tyłu oraz obchwytu głowy z boku. Fundamentem są umiejętności własne przyszłego instruktora gwarantujące bezbłędny pokaz wszystkich technik.

Kurs kończy się egzaminem zawierającym zarówno umiejętności techniczne jak i metodyczne konieczne do samodzielnego przygotowania i przeprowadzenia treningu.